Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Nowa wyszukiwarka od Microsoftu

Gigant z Redmond ma zamiar dostarczyć wyszukiwarkę, która zaoferuje lepsze niż Google mechanizmy wyszukiwania. Pojawi się ona na rynku w ciągu sześciu miesięcy - zapewnia Neil Holloway, prezes europejskiego oddziału Microsoft.

Neil Holloway twierdzi, iż nie będzie ona oferowała jedynie odnośników, ale pozwoli od razu na odpowiednie zawężenie wyników wyszukiwania, co skróci czas dotarcia do informacji.

Przykładowo, osoba szukająca domów na sprzedaż będzie mogła już z poziomu wyszukiwarki określić przedział cenowy oferty i trafić od razu do potrzebnej informacji. Osoba szukająca restauracji będzie mogła przeszukiwać zawężając wyniki do określonego rodzaju menu itd.

Holloway twierdzi, że jego firma nie planuje wpinania wyszukiwarki do systemu Windows Vista, ale może sie ona znaleźć w programach Windows Messenger i Hotmail. Można przypuszczać, ze ta decyzja podyktowana jest obawami o kolejne sprawy antytrustowe.

W ciągu pół roku wyszukiwarka zostanie dostosowana do rynku amerykańskiego i brytyjskiego, a po kolejnych trzech miesiącach z obiecanych możliwości będą mogli korzystać mieszkańcy Francji i Niemiec.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2022 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System