Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Kategorie

Kategorie

Kategoria wyżej
O autorze

O autorze

Dawid (DeyV) Polak

Aktywny użytkownik PHP.pl od roku 2003, w latach 2005 - 2007 jako członek zarządu. Aktualnie na spoczynku, jako przyjaciel PHP.pl, ciągle jednak mocno zainteresowany rozwojem PHP w Polsce.

W czasie przebywania w zarządzie odpowiedzialny był za koordynację działań, wdrażanie projektów i rozwiązania komercyjne. Jego "dzieckiem" jest projekt www.phpedia.pl, nad którego rozwojem czuwa w wolnych chwilach do tej pory.

Zawodowo - współwłaściciel spółki www.mentax.pl - wdrażającej różnorakie projekty pisane w oparciu o platformę PHP.

IRC - Co tu się dzieje

Wiele osób zastanawia się, dlaczego właśnie IRC, zamiast innych komunikatorów, lub czatów.

Odpowiedź jest prosta - klimat. Klimat, którego smak można poznać dzięki naszemu mini blogowi, dostępnemu pod adresem http://irc.php.pl/blog/ na który trafiają co ciekawsze, śmieszniejsze, pikantniejsze fragmenty rozmów.

Oczywiście - czytając lub komentując takie sprawozdania nie jest możliwe pełne "poczucie" tego, co tam się dzieje, ale zapewniam - wrażenia są niezapomniane.

Zresztą - najlepiej przekonać się o tym samodzielnie, dlatego zapraszamy wszystkich na nasz kanał - #php.pl by przekonać się o tym samemu.

Linki

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System